جستجو   :  


دستبند ضد پیری (مقابله با رادیکالهای آزاد بدن)


  دستبند ضد پیری طراحی شده توسط من اولین بار است در جهان که بین دانش فیزیک و شیمی و زیست شناسی و متالورژی چنین اتحادی علیه پیری ایجاد شده است .


من سالها بر روی پیری مطالعه دارم و همیشه در اندیشه ی یافتن راهکار و چاره ی برای مبارزه با این پدیده ی طبیعی بوده ام تا اینکه پس از سالها تحقیق و مطالعه پی به رابطه ای بسیار روشن بین پیری و تولید ترکیبات شیمیایی نامطلوب در متابولیسم بدن بردم.


     در سازوکارهای شیمیایی بیولوژیکی  برای تولید مواد مفید برای بافتهای اعضای بدن همیشه مساله ی تولید مواد شیمیایی نامطلوب و مضر نیز مطرح بوده است که به این ترکیبات مضر معمولا رادیکالهای آزاد می گویند.


    رادیکالهای آزاد مولکولهای درشت و کوچکی هستند که در یک حالت میانه در مسیر متبولیسم مواد در بدن ساخته میشوند و این ترکسیات در ساختار خود دارای یک تک الکترون هستند و شدیدا خصلت اکسید کنندگی یا بعبارتی الکترونخواهی دارند .این ترکسیات برای تشکیل جفت الکترون و رسیدل به حالت پایداری به ترکیبات شیمیایی در بدن حمله کرده و آن ترکیب را اکسیده کرده و خود احیا میشوند که این مساله باعث ایجاد ترکیبات نامطلوب در بافتهای بدن و درنهایت فرسودگی و پیری آن بافت میشود.


   اگر در تغذیه ی روزانه ی ما ترکیباتی بنام آنتی اکسیدانت کافی وجود نداشته باشد تا دربرابر این رادیکالهای مهاجم خود را فدا کند بدن ما خودش را فدا خواهد کرد و رو به فرسایش و پیری خواهد نهاد .مثلا پوست خشک و چروک میشود و تارهای ماهیچه ای کم انعطاف و ضعیف میشوند ماهیچه ی قلب ناتوان و پیر میشود کبد و کلیه فرسوده  ناتوان میشوند و درنهایت پیری زود تر فرا میرسد.


    وسیله ای که من بعد ازسالها تحقیق طراحی وساخته ام بنحوی عمل میکند که هرچه سرعت و غلظت تولید رادیکالهای آزاد در بدن بیشتر میشود فعالیتش بیشتر شده و اثر احیا کنندگی اش بر بدن و برای رادیکالهای آزادبیشتر میشود و مانع از فداشدن بافتهای بدن میشود و دراین میان خود الکترون لازم برای جفت شدن رادیکالهای آزاد را فراهم میکند و درنهایت به ترکیبات شیمیایی مفید بدن و بافتهای بدن آسیبی نخواهدرسید.


  درهنگام بیماری و یا فعالیت ورزشی نیز فعالیت این دستبند ضد پیری بطور خودکار افزایش می یابد.در چنین شرایطی سیستم پمپاژ الکترون دستبند مربوطه افزایش می یابد و نتیجه ی آن جوان ماندن بافتها و بدن میباشد.

تاریخ درج  :  1395/3/3  
تعداد بازدید تا کنون :566

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی