جستجو   :  
تعداد :18          صفحه 1 از 2
فوبیای تصمیم‌گیری
فوبیای تصمیم‌گیریما از فوبیا‌ (ترس‌های بی‌دلیل) زیاد شنیده‌ایم. فوبیای ترس از حشرات، فوبیای تاریکی و ارتفاع. فوبیای تنهایی و سکوت. اما شاید هیچ‌یک از آنها، به اندازه ترس از تصمیم‌گیری بر زندگی ما سایه نینداخته باشد. ✔️فوبیای تصمیم‌گیریترس از تصمیم‌گیری به حدی جدی است که برای آن یک نام اختصاصی هم در نظر گرفته شده است: Decidophobia. همان‌گونه که مشخص است این عبارت، از ترکیب دو کلمه Decide به معنای تصمیم‌گیری و Phobia به معنای ترس بی‌دلیل شکل گرفته است.
ادامه ...
راز غروبهای پراز بیقراری و دلهره و اضطراب.
✔️ گرچه در برخی از بیماران مضطرب الحال و افسرده بدحالی و بیحالی و سستی و رخوت و کسلی و همچنین دلهره و تشویش در صبح هنگام هم دیده میشود که همراه با بی اشتهایی و تهوع و ضعف و حتا تنگی نفس و بیحالیست اما عذابی که در بیشتر این گونه بیماران همیشه چهره ی آنها را آمیخته با ترس و تشویش و بیقراری و نگرانی میسازد ، در ساعات انتهایی روز و ابتدای شب و هنگام شام مشاهده میشود .✔️ کسی نمیتواند
ادامه ...
اختلال ترس از حضور در اجتماع
✅ دربیمارانی که گاه گاه دچار تنشها و بیقراریهای منجر به حمله میشوند و دارای اختلالات ترس از اجتماع نیز میباشند یکی از راهکارهای بسیار موثر برای مقاوم سازی و سازش روحی روانی و درنهایت شرطی سازی مثبت برای کاهش فوبیای اجتماعی ،حضورهای غیر رسمی تدریجی در
ادامه ...
موسیقی درمانی بیماریهای اعصاب و روان(پانیک)
ازآنجا که بیماریهای روحی و روانی حداکثر ارتباط رو با بعد غیرجسمانی انسان دارد لذا میتوان با نوازش و آرامسازی این بعد از وجود انسان توسط هنرهای موثر ازقبیل موسیقی باعث مهاجرت وضعیتی آن شد واین مهاجرت معادل همان اثر روانگردانی داروها میباشد اما این شیوه پایدارتر میباشد.
ادامه ...
دلایل احساس مرگ در حملات پانیک
این احساس مرگی که در لحظات حملات و حالات پانیک به سراغ شما می‌آید را نادیده بگیرید. به دلیل بالا رفتن ضربان قلب و نفس تنگی، احساس مرگ یکی از علایم بارز این بیماری است اما بدین شکل فکر کنید که در خواب هستید و واقعا هم در لحظه ی حملات شما موقتا در حالت بیداری یکنوع خروج موقت روح شبیه خواب و هیپنوتیزم دارید ، آیا اگر خواب ببینید که مرده اید واقعاً می‌میرید؟نه...@panicspage
ادامه ...
روشهای افزایش سایز ران و باسن
داشتن ران و باسن بزرگ و زیبا,حرکات و روشهای فرم دادن ران و باسن,بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا,راه های خوش فرم کردن ران و باسن ,چگونه باسنم را بزرگ و برجسته کنم ؟,ورزش هاي عضلات باسن و ران (تصویری)
ادامه ...
كلونازپام- CLONAZEPAM
كلونازپام CLONAZEPAMنام تجاري: ريوتربلمعرفي دارو: کلونازپام‌به‌عنوان‌ داروی ضدتشنج‌ تجویز می‌شود.كلونازپام به داروهاي موسوم به بنزوديازپين ها كه در اصل براي درمان اضطراب و بي خوابي مصرف مي شوند متعلق است. با وجود اين، كلونازپام تقريباً فقط به عنوان يك داروي ضد تشنج براي جلوگيري از غش هاي صرعي و درمان آن مصرف ميشود.
ادامه ...
تکنیکهای مقابله و پیشگیری از وقوع حملات پانیک
تکنیک های ساده و کلیدی برای مقابله با حملات پانیک (قسمت اول)تکنیک های ساده ای برای درمان حملات پانیک وجود دارد که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد.
ادامه ...
پانیک-فرار از اجتماع و انزوا طلبی
بیماری اضطراب و افسردگی به دو صورت حاد و بیماری گونه و مزمن و ارثی در اشخاص ایجاد میشود .نوع ارثی معمولا مستعد تبدیل به نوع بیمار گونه و مرضی می باشد. افراد هنر مند و با احساس و دارای استعدادهای خاص در جامعه اکثرا مستعد دارابودن هر دونوع از این بیماری هستند .
ادامه ...
رنگ موی طبیعی- آرایش مو
رنگ موی طبیعی - رنگ کردن موهای سفیداگر چند تار موی سفید دارید، چهار قاشق غذاخوری تنباکو را با دو لیوان آب به مدت نیم‌ساعت بجوشانید و صبر کنید تا خنک شود، سپس موها را با محلول ماساژ دهید. برای موهای سفید دو قاشق غذاخوری پودر گل شقایق و دو قاشق غذاخوری پودر پوست گردو را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و به صورت خمیر درآورید. بعد از دو ساعت خمیر را به آرامی به موها بمالید. یک ساعت صبر کنید و بعد موها را با آب ولرم آبکشی کنید.
ادامه ...

صفحه بعدی    1    2